Tipy a návody

5 nejlepších vánočních dárků, které nezklamou

Samsung Galaxy S III
Vlajková loď Samsungu se drží na špičce prodejních žebříčků již několik měsíců. Třetí generace telefonu disponuje několika inovativními funkcemi, například sledování pohybu vašich očí, aby se nevypnul displej, když na něm čtete, funkce Social tag, která propojí vaše fotografie se sociálními médii a podobně.

Samsung Galaxy S3 I9300 16GB
Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v 1 e-shopech za cenu od 2 390 Kč do 2 450 Kč

iPhone 5
Dlouhá očekávaná novinka si nakonec vysloužila do mnohých zklamání. Jistě, zvětšený displej a vylepšený fotoaparát se hodí, ale někteří fanoušci této značky očekávali mnohem více novinek. Přesto je iPhone 5 jedním z trháků tohoto roku a pokud jej někomu nadělíte pod stromeček, určitě se dočkáte nadšené reakce.

Apple iPhone 5  16GB
Apple iPhone 5 16GB lze pořídit v 1 e-shopech za cenu od 3 750 Kč do 3 750 Kč

Amazon Kindle 5
Myslíte si, že dnes již nikdo nečte? Tak to jste na omylu. Jen už se méně často setkáte s klasickou papírovou knihou – hitem posledních let jsou knihy elektronické. Nejpohodlnější způsob, jak si je číst, je pomocí speciální čtečky. Kindle 5 má luxusní velký displej, navíc disponuje technologií elektronického inkoustu, díky čemuž se nenamáhají oči. Díky zabudované Wifi se pohodlně připojíte na internet a stáhnete si nové knihy. Kindle je ideální například na dovolenou, kdy nemáte prostor vzít si s sebou mnoho knih, nebo při častém cestování dopravními prostředky.

GoClever TAB R75
Obrovský boom zaznamenaly v poslední době také tablety. Ačkoliv je nutné mít na zřeteli, že slouží hlavně ke konzumaci obsahu, určitě se stanou vašimi oblíbenými společníky, hlavně při dlouhých chvílích.

Microsoft XBOX 360
I když s tím potěšíte hlavně malé kluky, ani dospělí pánové nebudou skrývat potěšení nad tímto dárkem. XBOX 360 je vysoce výkonná herní konzole, která navíc obsahuje pevný disk s prostorem v řádech stovek GB. Díky speciálnímu ovladači Kinect dostává hraní her docela nový rozměr – už nebudete nečinně sedět před obrazovkou a zuřivě mačkat tlačítka. Nyní budete používat celé tělo…

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.