Moderní ozvučení v pokoji nebo koupelně proveďte skrytě a bezdrátově

Přejte si ozvučit váš obývací pokoj, koupelnu, studentský pokoj nebo třeba chodbu ve firmě? Vyhoví vám stropní reproduktory Dexon s Bluetooth, LAN nebo Wi-Fi připojením. Lze je rychle instalovat bez náročných stavebních úprav. Je na vás, jestli si vyberete kulaté nebo hranaté modely. Vždy však budou odolné proti vlhkosti.

Bez kabelů a narušení interiéru

Je skvělé, že už nemusíte propojovat žádné kabely, vzhled pokoje zůstane nenarušen, a přitom vám bude ozvučení fungovat. Téměř nic nebude vidět. Dexon přináší aktivní stropní ozvučení, u něhož jsou přiznány jen reproduktory ve stropě. Ty nenarušují interiér, vidíte jen bílé nebo jinak barevně laděné mřížky, které si vyberete dle svých požadavků. Volit můžete i různé velikosti nebo tvary.

Jednoduché ovládání

Ovládání se provádí tabletem nebo smartphonem. To je možné díky skrytému zesilovači u reproduktorů a vysíláním hudby přes Bluetooth, LAN nebo Wi-Fi v domě. Audio data se do aktivních reproduktorů přenáší bezdrátově. Zesilovač na reproduktoru má vysokou účinnost a nízké vyzařování tepla. Novinkou je celodigitální koncepce zesilovače s řídicím procesorem. U některých modelů lze nastavení provést dálkovým ovladačem. Namontování je hračkou. Stačí vytvořit ve stropě dva otvory a osadit aktivní reproduktory, již připojíte na napájení. Pak hned můžete začít streamovat hudbu z aplikací ve smartphonu, tabletu, televizi, notebooku či stolním počítači. Posílání hudby je možné přes Bluetooth, Wi-Fi i pomocí Muzo Player (zdarma) či pomocí jiné aplikace v systému DLNA nebo AirPlay. Hudbu následně získáváte ze smartphonu, internetu nebo z domácího či cloudového uložiště. Možné je i externí řízení zesilovače z nadřazeného systému chytré domácnosti nebo chytré budovy. O bezdrátovém ozvučení se dozvíte víc, když si přečtete tento speciální článek.

Publikováno: 10. 08. 2022

Kategorie: Notebooky a tablety

Autor: Milena Borůvková