Internet

Založte a spravujte webové stránky jednoduše z telefonu nebo tabletu

Mladí lidé se bez mobilních zařízení neobejdou. S pomocí telefonu nakupují, platí, vyřizují e-maily a spravují své peníze. V rámci tohoto trendu nabízí společnost Webnode mobilní editor, díky kterému lze stránky založit na tabletu nebo telefonu. V průběhu prvních měsíců po spuštění této platformy v Česku na ní bylo vytvořeno už 20 848 projektů.

Chytré telefony již nyní nabízejí dostatečný výkon, rychlost i rozlišení displeje vhodné pro prohlížení webu. Jejich použití ušetří čas i energii. Při tvorbě stránek ve Webnode už není třeba zapínat počítač, nevyžaduje technické znalosti ani asistenci programátora. Postup je jednoduchý a intuitivní, k dispozici je i lokální podpora.

S pomocí šablon brněnské společnosti Webnode si zakládají vlastní webové stránky uživatelé po celém světě. V České republice bylo na Webnode založeno již 3,1 milionu webů, na Slovensku pak 930 tisíc. Počet nových uživatelů stále roste, každý měsíc v průměru o více než 200 tisíc.

Novým uživatelům nyní stačí k založení webu nebo blogu chytrý telefon a bez nutnosti stahování aplikaci si vytvoří vlastní projekt s pomocí šablon Webnode. Stránky lze jednoduše založit z jakékoliv zařízení a prohlížeče. Úprava editace webu je přes mobil dostupná kdykoliv a kdekoliv. Stránky lze takto spravovat v době dovolené i v zahraničí a přidávat na stránky například fotky přímo z mobilu. To ocení především blogeři, pro které je aktuálnost zcela zásadní. Tvorba stránek na webu je jednoduchá a intuitivní, stejně jako je tomu při tvorbě stránek na počítači. Administrace je velmi přehledná a nabízí možnosti změny barvy písma i fontu. Nespornou výhodou je i možnost propojení s dalšími službami jako je Google AdSense alebo Analytics.

O Webnode

Společnost Webnode je na českém trhu od roku 2008. Dnes za jejím chodem stojí více než 100 lidí, kteří se starají o bezproblémovou činnost všech stránek. Webnode nabízí editor pro tvorbu webu s množstvím moderních a stylových šablon, které si podle své potřeby přizpůsobí každý uživatel sám. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí si můžete svojí osobní stránku, internetový obchod anebo firemní prezentaci vytvořit i z pohodlí domova. V Česku na této platformě funguje přibližně 3,1 milionů webových stránek. V roce 2019 jich přibylo přibližně 185 tisíc.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.