Internet

Akvizice zákazníků vydělá jmění, virtuální asistent ušetří náklady

Jak uspět v byznysu a odlišit se před konkurencí? Tuto otázku se klade každý živnostník a majitel firmy, co má vlastní podnikatelský plán a hodlá s ním prorazit na obchodní trh. Není pochyb, že každý úspěch předchází tvrdá práce, trochu štěstí a dobrý marketing. Jedno bez druhého by nemělo požadovaný výsledný efekt.

Co dokáže virtuální asistent?

Aby váš byznys dostal zelenou a neměl jepičí život, buďte připravení chytit příležitost za pačesy a mějte přitom ostré lokty. Dobrou službu v oblastech financí, práva, administrativy nebo jazyků vám udělá virtuální asistent. Bude při vás stát v dobrém i ve zlém a pomůže vám zvládnout sekretářské práce. Ušetříte s ním čas i nervy. Asistent za vás vyřídí úřady, vyhledá informace, vytvoří reporty, doručí zásilky nebo naplánuje služební cestu.

Vyjde vás mnohem levněji, než-li kmenový zaměstnanec, má široké pole specializace, jedná rychle a profesionálně, komunikuje on-line. Práci mu zadáte, jen když zrovna budete potřebovat, a zaplatíte jen čistý čas, který stráví plněním vašeho úkolu. Virtuální asistent garantuje proaktivní přístup, 100% zastupitelnost a rozličné operativní činnosti napříč požadovanými obory.

Akvizice zákazníků je tajemstvím úspěchu

Nejdůležitější činností v byznyse je akvizice zákazníků. Využít kontakty a proměnit je v zákazníky je kumšt, na který se specializují vyškolení odborníci. Dokáží apelovat na jedinečné prodejní argumenty, obrní se proti odmítnutí a domluví obchodní schůzky, které přinesou ovoce. Díky externímu call centru a personalizovanému callscriptu se zákazníci jen pohrnou.

Copywriting prodává

Aby byly vaše obchodní námluvy 100% úspěšné, nesmíte opomenout obsahový copywriting. Opřete svůj marketing o texty, které fungují. Dobrý copywriter zná způsob, jak si získat a udržet zákazníky, dosáhnout výsledků v marketingu a pomoci vytvořit osobitý brand. Má v malíčku cílovky, klíčovky a hraje vabank s vyhledávači. Že je to pro vás „španělská vesnice“ a nerozumíte ani slovo? Netrapte se. Svěřte se do péče MYTIMI, kde hravě marketing se strategií vaší firmy propojí. To budete koukat!

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.