Domů » Potřebujete rychlý, levný a kvalitní servis pro MacBook? Víme, kde vám pomohou, ať už jste odkudkoli z ČR
Notebooky

Potřebujete rychlý, levný a kvalitní servis pro MacBook? Víme, kde vám pomohou, ať už jste odkudkoli z ČR

Pokud vlastníte MacBook, zřejmě patříte k jeho spokojeným uživatelům. Tento malý, šikovný a kvalitní přenosný počítač se řadí k těm, na které je vynikající spolehnutí. Jak ale plyne čas, tak, jako každé zařízení, i MacBook může potřebovat servis. Ať už došlo k jeho zanešení prachem uvnitř, či jinými nečistotami, nebo třeba kvůli dosloužení nějaké součástky a následné poruše. Pokud neznáte kvalitní servis, nebo ten váš oblíbený zrušili, můžete využít služby appleguru.cz. Ať už jste odkudkoli, pomohou vám.

Co vše pro vás appleguru.cz udělají?

Můžete očekávat nejlepší servis MacBook, a to bez nadsázky. Ať už vaše Apple závada spočívá ve výměně prasklého skla, výměně baterie, napájecího konektoru, potřebujete MacBook opravit poté, co vám do něj vnikla kapalina, nebo potřebujete řešit nefunkční software, ať už jde o jeho obnovu nebo odblokování, se vším si tady poradí.

Určitě vás zajímá cena. Servis MacBook ceník je vám dostupný na stránkách appleguru.cz. Stačí vybrat si model, který vlastníte, např. MacBook Pro 13‘‘ Retina (2016), nebo třeba MacBook Pro 17‘‘ (2011), rozkliknout si jej a ihned uvidíte, kolik vás která služba bude stát. Je příjemné vědět, že diagnostika je v případě opravy zcela zdarma.

Nadmíru proklientský přístup

Nejenže je v appleguru.cz oprava nebo údržba provedena rychle a zboží je vám během krátké doby odesláno kurýrem po celé ČR zpět domů, ale jsou zde pro vás různé zajímavé akce, slevy. Můžete využít slevu 5 % pro FB fanoušky, slevu 10 % pro studenty, množstevní slevy, slevu na další nákup ve výši 10 % nebo třeba aplikaci k opravě zdarma.

Využít můžete applegru.cz i na servis iPhone Praha, také servis iPad, Watch či TV. S údržbou i pravou budete jistě spokojeni, jako mnoho zákazníků před vámi.

Technické weby

Tabulové nůžky

Univerzální výroba s čistými, přímými, přesnými a pravoúhlými střihy.