Rusňákova DRFG, Suntel a pokroky v digitální době

Právě probíhající digitální revoluce významně ovlivňuje to, jak pracujeme, ale také jakým způsobem trávíme volný čas nebo se vzděláváme. V našem životě hrají právě telekomunikace velmi důležitou roli. Podle Romanem Řezníčka, ředitele společnosti SUNTEL a partnera DRFG, pracuje skupina Davida Rusňáka na neustálém vylepšování digitálních služeb, aby mohla i nadále plně uspokojit poptávku po těchto službách.

Hlavním cílem je sjednocení datové sítě

Nároky zákazníků se neustále zvyšují a i samotný rozvoj světových telekomunikací postupuje kupředu čím dál tím rychleji. Drobní poskytovatelé tak pravděpodobně v budoucnu nezvládnou fungovat samostatně. Proto je cílem DRFG konsolidace poskytovatelů internetových služeb na Moravě. Prozatím se podařilo sjednotit společnosti na Zlínsku, jižní Moravě a střední Moravě, které mají 32 tisíc klientů. V plánu skupiny Davida Rusňáka je vytvořit jednotnou datovou síť na Moravě o velikosti 100 až 150 tisíc zákazníků. Podle diskuze s Romanem Řezníčkem bude celou konsolidaci zastřešovat jednotná platforma, která nabídne mnohem lepší péči a servis o zákazníky. Dle průzkumů a recenzí DRFG by navíc měla zvýšit kvalitu poskytovaných služeb.

Nové administrativní centrum usnadňuje poskytování služeb

Společnost Suntel, spadající pod investiční skupinu DRFG, aktuálně pracuje na mnohých změnách. Aby usnadnila poskytování služeb a zajistila lepší a efektivnější komunikaci zaměstnanců, vystavěla a přestěhovala se do nové administrativní budovy ve Zlíně. V tomto novém logistickém a administrativním centru probíhá komunikace zaměstnanců snadněji a rychleji. Nové sídlo splňuje náročná kritéria DRFG, plochy kanceláří zaujímají 550 m2 a sklady 450 m2. Zaměstnanci jsou se svými pracovními podmínkami spokojeni. V klimatizovaných kancelářích mají více denního světla a budova disponuje vytápěním šetrným k životnímu prostředí. Zákazníci naopak chválí rychlejší zpracování objednávek. Díky novým prostorům je samozřejmostí také bezpečné uskladnění digitálních dat. Skupina Davida Rusňáka chce neustále pracovat na dalším vývoji a být vždy připravena reagovat na digitální revoluci. U DRFG lze kromě telekomunikací investovat do dluhopisů diverzifikovaných projektů napříč celou skupinou.

Publikováno: 10. 12. 2018 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Milena Borůvková