Domů » Jak vybrat řezací plotr
Tipy a návody

Jak vybrat řezací plotr

Chcete rozšířit možnosti vašeho tvoření a vybíráte si řezací plotr? Nabídka na trhu je široká a určitě je z čeho vybírat. Pokud chcete plotr s jednoduchou a rychlou obsluhou, abyste nemuseli dva dny číst manuál, zvolte řezací plotr Brother ScanNCut.

Řezací plotry Brother ScanNCut vynikají tím, že mají vestavěný skener, takže na tvoření nemusíte používat počítač – na jednodušší věci stačí jenom vzor naskenovat a vyřezat.

Když budete potom vybírat z Brotherů, tak řada CM je cenově výhodnější, ale plotry mají manuální nastavování hloubky nože, maximální hloubka řezu je 2 mm a manuální nože se rychleji opotřebí – je to díky tomu, že ne vždy manuálně nastavíte optimální hloubku řezu a nůž tak může zajíždět do podložky, kde se rychleji tupí. Novější řada – řezací plotry Brother ScanNCut SDX je potom už vybavena automatickým řezacím nožem, který déle vydrží, má hloubku řezu až 3 mm a nabízí více kreativních možností – například kreslení kaligrafickými pery nebo dírkování – toto jsou zase techniky, které s manuálním nožem nelze realizovat.

U řady SDX máte také možnost řezat celé dlouhé role folie a plotry mají detailnější rozlišení při skenování. Nehledě na to, že nové kreativní sady pro další a další tvoření se už vyrábí pouze na řadu SDX – nově například řezací kolečko pro lepší řezání látek. S plotry Brother ScanNCut SDX tak budete určitě dlouhé roky spokojení.

Technické weby

Tabulové nůžky

Univerzální výroba s čistými, přímými, přesnými a pravoúhlými střihy.