3 aplikace, které vezme zavděk každý markeťák

V marketingu může pracovat jen někdo, kdo má pro něj cit. Ten však sám o sobě nestačí, dalším předpokladem úspěšného markeťáka je touha po vědění. Dlouhodobé a v podstatě nepřetržité vzdělávání dělá z průměrného internetového dělníka mistra svého oboru. Ale je tu ještě něco. Přání a potřeby zákazníků lze jen těžko uspokojit bez vhodně zvolených nástrojů. Vybrali jsme pro vás několik skvělých aplikací, které vám v rámci každodenní lopoty přijdou vhod.

​Expensify

Jak dostat pod kontrolu výdaje, a to nejen ty vlastní, ale především výdaje zaměstnanců? Velmi užitečným nástrojem je intuitivní aplikace Expensify, která umožňuje uživatelům přetahovat vyjmuté texty, řádky a obrázky z účtenek do výkazů výdajů. Zatímco většina ostatních účetních aplikací nabízí spíše robustnější funkce pro sledování financí, což ocení především velké společnosti, Expensify je jako stvořená pro malé firmy. Díky snadnému používání, dostupné ceně a příjemnému rozhraní jde o jedno z nejlepších řešení na trhu.

​eWay-CRM

K čemu slouží CRM systém, stoprocentně tušíte – a možná i nějaký využíváte. Ale opravdu s ním jste spokojení? Pokud pošilháváte po intuitivním systému postaveném na Outlooku, neváhejte vyzkoušet český eWay-CRM, který byl serverem Capterra zařazen mezi top volby dané kategorie. Vyladěný CRM software nabízí všechny důležité funkce doplněné rozhraním pro projektový management. Také v případě této aplikace se můžete spolehnout na naprosto intuitivní interface s možností individuálního uzpůsobení workflow. Ve verzi free je dokonce zdarma. https://www.youtube.com/watch?v=IW7MRze_4iA

​Canva

Pokud hledáte způsob, jak ušetřit peníze za grafický design, vsaďte na populární aplikaci jménem Canva. Uživatelsky přátelská appka nabízí spoustu předpřipravených šablon všeho druhu, s nimiž můžete sami vytvářet vizuální obsah s minimem stresu. Canva je v základu zdarma s možností zakoupení prémiových aktualizací a obsahuje dokonce funkci nákupu stock fotografií a další skvělé nástroje pro úpravu fotografií.

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: Milena Borůvková