Tablety

Recenze Vodafone Smart Tab II – 10 palcový

Nedávno jsme si v naší recenzi představili sedmipalcový tablet od Vodafonu. V dnešní recenzi se podíváme na větší verzi s desetipalcovým displejem.

Oproti sedmipalcové verzi máte s tímto tabletem pocit lehkosti a štíhlosti. Na to, že je obrazovka o celé tři palce větší, působí přístroj mnohem méně robustním dojmem. Materiál zůstává stejný, záda jsou tedy z plastu, který má ideální protiskluzové vlastnosti. Celá přední strana je potom pokryta sklem s displejem.

Ten má rozlišení 1 280×800 bodů. Vodafone použil technologii IPS, díky čemuž je kvalita zobrazení mnohem lepší, než u kolegy. Dostanete tak výrazně lepší pozorovací úhly a podání barev. I čitelnost na sluníčku se zlepšila. Oproti konkurenci tak ale tablet stále zůstává na průměru.

Dvoujádrový procesor Qualcomm má takt 1,5 GHz. Operační paměť je 1 024 MB. Tablet tak nabízí dostatečný výkon pro většinu aplikací a her. Většinou nebudete mít problém spustit cokoliv. Vodafone Smart Tab II 10 však není žádné lamželezo, opět spadá do šedého průměru. Jako operační systém v něm najdete Android 4.0.3, který je vylepšen o několik věcí od Vodafonu. Celkově je systém dobře a kvalitně odladěn.

Tento tablet má celkem solidní fotoaparát. Zadní čočka má rozlišení pět megapixelů, fotografie tak mají velikost 2 592 x 1 944 bodů. Najdete zde automatické zaostřování a LED blesk. Fotografie jsou přiměřeně kvalitní, mají požadovanou živost barev. Natočené video je rovněž celkem na úrovni. Přední kamerka má 1,3 MPx, což je dostačující pro videorozhovory.

Ve výsledku je Vodafone Smart Tab II 10 celkem použitelným tabletem. Pokud se budete rozhodovat mezi tímto modelem nebo menším bratrem, určitě si vyberte větší

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.