Moderní optimalizace? Vsaďte na cloudové uložiště dat i Sugar CRM systém

Firemní „ajťáci“ často řeší velký rébus, kde uchovat a zálohovat data společnosti. Ať už jde o plánování výroby, know how, obchodní partnery nebo účetnictví. Digitalizace všech výrobních a obchodních procesů přináší komfortní služby, ale zároveň vyžaduje dostatečný prostor na jejich provoz.

Proč cloudové uložiště dat?

Kde vzít server s dostatečnou kapacitou, aby vyhovoval nejmodernějším technickým parametrům? Otázka, která doposud nedávala klidně spát většině IT specialistů, má vlastně snadné řešení. Osvícení správci firemních sítí se již nespoléhají na vlastní kapacity, ale používají cloudové uložiště dat. Takové uložiště je dostupné kdykoliv a odkudkoliv, je synchronizované s jakýmkoliv zařízením a velikost „serverovny“ si můžete sami zvolit. Předpřipravené cloudové balíčky jsou k dispozici od velikosti 20 GB s pronájmem od 3 měsíců. Velkost lze kdykoliv flexibilně navyšovat, a to jen za 2 Kč za každý 1 GB dat na měsíc.

Flexibilní Sugar CRM systém

Aby vám to ve firmě dobře šlapalo v hardware i software, neváhejte používat Sugar CRM systém, který se osvědčil v řízení vztahů se zákazníky. Pomůže vám s nimi komunikovat, sdílet s týmem veškeré informace, uzavírat obchody a udržet zákazníky spokojené. Program je flexibilní jak z pohledu uživatele, administrátora tak i zdrojového kódu. Jeho uživatelské rozhraní je příjemné a přehledné. Uživatelé si ho brzy oblíbí.

Videokonference šetří čas i energii

K efektivní firemní spolupráci na síti pomůže i on-line videokonference. Vnitropodniková komunikace je základem úspěšného byznysu. Aby byl tým sehraný a vykazoval obchodní výsledky, nemusí spolu v kanceláři trávit desítky hodin. Stačí se naladit na stejnou vlnu pomocí on-line místnosti, kde může prezentovat svou práci a sdílet své materiály až dvě stě lidí najednou. Práce na síti je pro mnoho zaměstnanců a zaměstnavatelů výhodnější. Nejenže ušetří čas, ale také náklady na kancelář a energie. Videokonference každému umožní být přítomen na všech důležitých schůzkách i poradách z pohodlí domova, nestresovat se, že něco nestíhá a rozvrhnout si svůj denní harmonogram podle svých představ. Není žádným tajemstvím, že práce „na dálku“ je stejně kvalitní, ale mnohem pružnější, než „makačka“ s šéfem v zádech.

Publikováno: 31. 12. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Milena Borůvková