Smartphony

Samsung představil svou novou vlajkovou loď!

Včera okolo půlnoci představila jihokorejská firma Samsung v New Yorku novou generaci Samsungu Galaxy S. Show to byla skutečně velkolepá. Ve stylu broadwayské podívané jsme se mohli poprvé podívat na nový telefon. Pojďme si jej nyní blíže představit.

Procesor bude nakonec ve dvou typech. S podporou LTE bude uvnitř tepat čtyřjádro s taktem 1,9 GHz, bez LTE to bude osm jáder s taktem 1,6 GHz. Operační paměť bude 2 GHz pro oba dva typy. Displej bude pětipalcový, chránit jej bude sklíčko Gorilla Glass, které se dočká svého prvního nasazení. Co se týče vnitřní paměti, tak ta bude ve třech verzích – 16, 32 a 64 GB. Samozřejmostí je použití externí paměťové karty. Telefon bude mít OS Android 4.2. Nechybí ani třinácti megapixelový fotoaparát s podporou Full HD videa.

Z funkcí budeme jmenovat nepochybně velmi šikovný Dual Cam, díky kterému budete moct fotit i natáčet zároveň z přední i zadní kamery. Smart Call zase zařídí zvednutí příchozího telefonního hovoru jen s pomocí jednoduchého gesta. Rovněž fotoaparát bude obohacen o několik chytrých funkcí – při focení zachytí osobu, která je v pohybu a ze snímku ji vymaže. To bude velmi užitečné při fotkách z dovolené, které tak nebudou plné ostatních turistů.

Samsung by měl být k dostání v ČR od přelomu dubna a května, cena se bude pohybovat od sedmnácti tisíc korun.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.