Tablety v roce 2019? Stále je o ně zájem

V posledních letech se s tablety doslova roztrhl pytel. Ne s tabletami, ale tablety – s užitečným multimediálním zařízením, které zcela nahradilo nedoceněné netbooky. Díky kompaktním rozměrům (většina tabletů není o moc větší než menší kniha) nám nám tato elektronika dělá společnost prakticky kdekoliv a můžeme na ní nejen brouzdat po internetu, ale také sledovat filmy, poslouchat muziku, prohlížet fotografie, hrát hry a využívat nejrůznější aplikace. A absence klávesnice? Díky dotykovému displeji není potřeba, ale pokud se bez ní přeci jen neobejdete, jednoduše tablet připojíte ke stojánku s integrovanou klávesnicí a můžete vesele ťukat.

Nákupní galerie INTERNETOVÝ PORADCE má jasno: Tablety jsou opravdu šikovná zařízení a mají slibnou budoucnost. Už dávno je nevyrábí jen Apple, ale i další přední výrobci elektroniky jako je Acer, Asus, Samsung Huawei a spousta dalších. Apple iPad 10.2 sice segmentu kraluje, ale i v nižších cenových relacích natrefíte na velmi povedené kousky. Mezi ty nejdostupnější patří tablety eSTAR , které jsou k mání již pod hranicí dvou tisíc korun. Přitom nevypadají lze a disponují poměrně slušnou hardwarovou výbavou (respektive s ohledem na zanedbatelnou cenu).

Pokud vás napadlo, že tablet pořídíte pro své děti, prozradíme vám několik pádných důvodů, proč tak učinit:

  • Díky skvělým aplikacím se dítě učí formou hry - ani si neuvědomí, že tráví čas nasáváním nových vědomostí.
  • Tablety vybavené promítačkou umožňují vytvořit kino přímo v dětském pokojíčku.
  • Na tabletu se dají hrát hry, sledovat filmy i kreslit nebo poslouchat hudbu. Jde o skutečně multimediální zařízení, kterému nic nechybí.
  • Když do tabletu vložíte datovou sim kartu, budete mít o svém dítku přehled (např. mu zavoláte přes Skype).
  • Moderní tablety jsou odolné a voda jim neublíží.
  • Baterie vydrží dostatečně dlouho, aby tablet zabavil dítko např. během zdlouhavého čekání v koloně při cestě k moři.

Publikováno: 16. 11. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Notebooky a tablety

Autor: Milena Borůvková