Internet

Digitální televize po internetu

Dokážete si představit, že máte možnost sledovat své oblíbené televizní kanály a pořady vždy, kdy se to právě vám hodí, a nejste závislí na časovém sledu programové nabídky? Internetová přípojka od eurosignal.cz vám umožní sledovat celou vámi zvolenou televizní programovou nabídku s odstupem až 168 hodin.

Ano, jedna jediná datová zásuvka vám dovolí připojit set-top box nebo vaší Smart TV od Samsungu na stejnou linku a rozhodnout se, kdy budete který pořád chtít sledovat, a to až se sedmi denním odstupem od jeho vysílání. Samozřejmě můžete sledovat televizní vysílání i na vašem počítači či chytrém telefonu.

Telefonní spojení

Ani tím však dobré zprávy nekončí, na stejném internetovém připojení, tedy i na stejné datové zásuvce můžete provozovat dokonce i svou domácí telefonní linku a výrazně ušetřit za jeho používání. Také je tu možnost předplaceného tarifu na dobu až jednoho roku, při kterém ušetříte 1/6 ceny tarifu, a navíc se elegantně zbavíte starostí s včasným placením složenek.

Pokrytí

Ověřte si snadno jedním kliknutím pokrytí signálem na mapě, nebo prostě napište či zavolejte. U společnosti eurosignal.cz je zvykem, že se vám bude věnovat vyškolený specialista, který s vámi projde možnosti připojení vaší adresy a navrhne vám uživatelsky nejvhodnější řešení.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.