Digitální televize po internetu

Obsah článku:
  1. Telefonní spojení
  2. Pokrytí
Dokážete si představit, že máte možnost sledovat své oblíbené televizní kanály a pořady vždy, kdy se to právě vám hodí, a nejste závislí na časovém sledu programové nabídky? Internetová přípojka od eurosignal.cz vám umožní sledovat celou vámi zvolenou televizní programovou nabídku s odstupem až 168 hodin. Ano, jedna jediná datová zásuvka vám dovolí připojit set-top box nebo vaší Smart TV od Samsungu na stejnou linku a rozhodnout se, kdy budete který pořád chtít sledovat, a to až se sedmi denním odstupem od jeho vysílání. Samozřejmě můžete sledovat televizní vysílání i na vašem počítači či chytrém telefonu.

Telefonní spojení

Ani tím však dobré zprávy nekončí, na stejném internetovém připojení, tedy i na stejné datové zásuvce můžete provozovat dokonce i svou domácí telefonní linku a výrazně ušetřit za jeho používání. Také je tu možnost předplaceného tarifu na dobu až jednoho roku, při kterém ušetříte 1/6 ceny tarifu, a navíc se elegantně zbavíte starostí s včasným placením složenek.

Pokrytí

Ověřte si snadno jedním kliknutím pokrytí signálem na mapě, nebo prostě napište či zavolejte. U společnosti eurosignal.cz je zvykem, že se vám bude věnovat vyškolený specialista, který s vámi projde možnosti připojení vaší adresy a navrhne vám uživatelsky nejvhodnější řešení.

Publikováno: 05. 02. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Milena Borůvková