Pro firmu U&SLUNO můžete pracovat odkudkoli z České republiky

Najít si v dnešní době práci, která by nás bavila a naplňovala, není zrovna nic snadného. Rozešleme životopisy a jen chodíme na jeden pohovor za druhým a doufáme, že nás někdo oslní natolik, že nabízenou práci přijmeme. Pokud jste zatím ve fázi, kdy posíláte životopisy a hledáte si vhodného zaměstnavatele, který by vás něčím okouzlil, máme pro vás tip. Co třeba poslat životopis do společnosti U&SLUNO? Pracovat pro dynamickou a rychle se rozvíjející společnost je přece sen každého člověka. Jenže najít takovou společnost nabízející atraktivní finanční ohodnocení, přátelské prostředí a ještě lepší kolektiv, to je jako hledat jehlu v kupce sena. Abyste tímto hledáním neztráceli čas, máme tip, kam životopis poslat, a sice do zmiňované firmy U&SLUNO. Firma U&SLUNO je dynamickou, rychle se rozvíjející společností poskytující informační technologie, konzultační a poradenské služby pro retail, logistiku a distribuci. Česká vás zde příjemné prostředí, možnost se zdokonalovat a učit se novým věcem. Navíc díky možnosti pracovat formou Home Office můžete pracovat odkudkoli z České republiky.

Benefity firmy U&SLUNO

Home Office však není jediným benefitem této společnosti. Firma si své zaměstnance hýčká, to ostatně dokazuje také pružná pracovní doba, vynikající káva nebo třeba čokoládové středy, které budou nejsladším dnem v týdnu. Firma U&SLUNO moc dobře ví, že jen tehdy, kdy se zaměstnanec cítí v pracovním prostředí dobře a příjemně, dokáže efektivně a rychle pracovat s dobrými výsledky.

Pro jakou pozici se rozhodnete?

Jestliže je práce právě v této dynamické firmě právě pro vás, neváhejte a zašlete svůj životopis. Seznam aktuálně volných pracovních pozic najdete na joinus.cz. Obsadíte pozici konzultanta nebo specialisty softwarových aplikací? Neváhejte dlouho, #joinus.

Publikováno: 28. 02. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Notebooky a tablety

Autor: Milena Borůvková