Smartphony

Recenze LG Optimus L7

V dnešní recenzi se podíváme na telefon LG Optimus L7.

Jihokorejský výrobce LG propagující své heslo Life’s good přišel s novým modelem zapadajícím do rodiny L – řady. Bohužel L7 vyniká akorát svým vzhledem, výkonem však moc nepřekvapí. Aspoň, že ten design je opravdu povedený. L7 má sice celoplastové tělo, přesto však vypadá velmi kvalitně. Díky jsou přesně na sebe nalícované a nesetkáte se, že by někde něco odléhalo nebo nedej bože vrzalo. Podlé bočních stran se táhne chromovaný lem, který dodává telefonu velmi exkluzivní vzhled.

Displej o velikosti 4,3 palce má rozlišení 800×480 pixelů. LG opět použilo svůj Nova displej, který disponuje vylepšeným jasem, podáním barev a skvělou čitelností pod jakýmkoliv úhlem.

LG použilo novou verzi, tedy 4.0, oblíbeného operačního systému Android. Jako procesor je použit jednojádrový Qualcomm o taktu 1 000 MHz, operační paměť je pak 512 MB. To samo o sobě nejsou zrovna přesvědčivé hodnoty a na výkonu telefonu je to rozhodně znát. Rychlost nepatří mezi jeho přednosti a sem tam se zasekne, čímž vás dokáže dokonale vytočit. Mobil prostě vsází na svůj elegantní vzhled a nový operační systém, rychlost a výkon se pak posouvají na druhou příčku.

Ještě zmíníme fotoaparát. Ten má rozlišení pět megapixelů a má přisvěcovací LED diodu. Při troše štěstí a umu můžete dosáhnout celkem pěkných fotografií, fotoaparát navíc disponuje poměrně profesionálně vybaveným nastavením, kde si můžete skutečně vyhrát s detaily. Zato video je horší, maximální rozlišení je 640×480 bodů s třiceti snímky za vteřinu toho prostě moc nezvládne.

LG Optimus L7 je tak telefonem, který funguje spíše jen jako taková blyštivá ozdoba, za kterou zaplatíte několik tisíc. Nic víc toho nenabídne a na dnešním trhu určitě najdete i lepší telefony.16

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.