Elektronické přístupové systémy nabízí řešení pro bytové domy i velké firemní areály

Zdá se, že klasickým klíčům a zámkům odzvonilo - začínají je nahrazovat moderní elektronické přístupové systémy. Na dané řešení přechází stále více firem, které vyžadují vysoký standard zabezpečení a kontroly vstupu zaměstnanců. Problematika však zajímá také obyvatele bytových domů, protože i těm může přístupový systém výrazně usnadnit přístup do domu a posílit bezpečnost v objektu. My jsme se zaměřili na systémy IMAporter od Institutu Mikroelektronických Aplikací. Zajímá vás, co všechno umí? Maximální komfort, velmi intuitivní a jednoduché ovládání. Takto lze jednou větou shrnout elektronické přístupové systémy IMAporter, které slouží ke kontrole a evidenci vstupu. Obrovskou výhodou je snadné propojení s docházkovým systémem a dalšími moduly, například s kamerovým systémem (CCTV). Díky tomu můžete mít absolutní kontrolu nad tím, kdo se nachází v objektu a zároveň získat množství dále využitelných personálních dat. Elektronické systémy IMAporter jsou k mání v různých variantách. Všechny lze vzájemně propojit a rozšířit o další nástavby. Jejich součástí jsou obvykle čipy nebo čipové karty, protože jsou mnohem spolehlivější než zastaralé magnetické karty. Mobilní platforma OtevirejMobilem však umožňuje využití technologie NFC, tedy otevírání pomocí mobilního telefonu namísto čipu.

Pro rodinné a bytové domy i menší kanceláře

Potřebujete jednoduchý přístupový systém pro menší objekt s několika vstupy? Ať už jde o rodinný dům, bytový dům, nebo kancelář, vhodným řešením je varianta IMAporter Mobile. Instalace je možná bez rozsáhlých stavebních úprav a veškeré nastavení i správa probíhá prostřednictvím chytrého telefonu s technologií NFC a OS Android.

Pro větší bytové domy

Pro bytové domy a menší kancelářské objekty do patnácti vstupů je určen systém IMAporter Basic se sofistikovaným řešením centrální správy. Kromě aplikace v mobilním telefonu lze využívat také software v počítači. Obyvatelé domů či zaměstnanci mohou ke vstupu používat identifikační karty i mobilní telefony.

Pro průmyslové objekty a kancelářské komplexy

Hledáte řešení vstupu a kontroly pohybu osob v rozsáhlých areálech? Varianta IMAporter Pro je jasnou volbou zákazníka, pro kterého je priorita maximální bezpečnost. Hodí se do prostoru s drahým vybavením, ale i do míst, kde se pracuje s citlivými informacemi. Systém lze samozřejmě propojit s mnoha různými specializovanými moduly.

Cloud pro velké objekty

Přístupový systém IMAporter Pro je k mání také v on-line variantě pod názvem IMAporter Cloud. Rozdíl spočívá v dostupnosti všech funkcí v on-line cloudovém úložišti. Pro uživatele to znamená jediné - může se vyhnout jinak nutné investici do hardwaru a ušetří si starosti s provozem. Další výhoda spočívá v automatické aktualizaci a zálohování. Zaměstnanci mohou do systému kdykoliv přistupovat a kontrolovat například čerpání dovolené nebo rozpisy směn. Chcete se na téma elektronického přístupového systému dozvědět více? Podrobné informace o všech nabízených řešeních a modulech najdete na www.ima.cz.

Publikováno: 31. 05. 2018 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Milena Borůvková

Tagy: elektronický přístupový systém | imaporter