Proč si pořídit Teslu?

Tesla je elektrické auto čistě z hlediska zelené energie, a tím pádem je ekologičtější než spalovací automobily. Díky rychlému nabíjení a neomezenému dojezdu mohou majitelé Tesly ušetřit významné náklady na palivo. Tesla má také silné bezpečnostní funkce, včetně autonomního řízení a autopilotu, které jsou k dispozici. Vůz má také moderní technologie a další funkce, včetně bezplatného přístupu k vysoce kvalitním službám osobního asistenta. Jaké další výhody získáte společně s Teslou?

Šetrnost k životnímu prostředí

Tesly mají nulové emise a jsou poháněny elektřinou, což z nich činí jedny z nejekologičtějších automobilů na současných silnicích. Nemají žádný výfuk a nepotřebují benzín, což z nich činí skvělou volbu pro ty, kteří chtějí snížit svou ekologickou stopu.

Výkon

Vozy Tesla jsou známý svým výkonem. Jsou rychlé, pohotové a dokáží zrychlit z 0 na 60 mp/h za méně než 3 sekundy.

Bezpečnost

Automobily Tesla patří k nejbezpečnějším vozidlům na silnicích. Jejich systém Autopilot dokáže předcházet nehodám a vozy prošly crash testy, které splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.

Technologie

Vozy Tesla jsou nabité technologiemi. Mají velké dotykové displeje s přístupem ke streamovacím službám, navigaci a přístupu na internet. Vozy jsou také vybaveny pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je automatické nouzové brzdění a asistent pro jízdu v jízdním pruhu.

Dojezd

Vůz Tesla má jeden z nejdelších dojezdů ze všech elektromobilů. Modely S a X mají dojezd až 370, resp. 315 mil.

Publikováno: 19. 12. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: Milena Borůvková