Internet

Tvorba profesionálních eshopů na míru

Možnosti internetu jsou dnes neomezené. Takřka kdokoliv si může spustit vlastní stránku a seznámit svět se svými názory. Úplně každý má možnost začít na internetu podnikat, včetně otevření vlastního obchodu. Je vícero možností, jak to udělat, nejjednodušší cesta se ale přímo nabízí – nechat si vytvořit profesionální e-shop na míru.

Systém ShopCentrik zajišťuje všechny základní funkce, který by profesionální e-shop měl obsahovat. To přispívá k většímu pohodlí vás i vašich zákazníků. Obchod můžete doplnit velkou řadou pomocných modulů, které vám pomohou zvýšit obraty a dostat se na přední příčky vyhledávačů. Tvorba e-shopu zahrnuje počáteční analýzu, vývoj designu, který bude vytvořen čistě pro váš obchod nebo napojení na prodejní kanály.

Mezi největší výhody ShopCentriku patří neustálý servis a zákaznická podpora, který funguje neomezeně. V případě, že se přihodí nějaká nehoda a eshop nebude funkční, můžete okamžitě kontaktovat zákaznický HelpDesk, kde se vašemu problému budou ihned věnovat.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Chcete využívat CRM systém i z vašeho mobilního telefonu? Doporučujeme praktickou mobilní CRM aplikaci eWay-CRM.

Zajímá vás, proč ERP systém využívá mnoho úspěšných firem? Máme pro vás odpověď!

Sháníte výkonný tablet? Špičkový iPad Pro je výkonnější než většina PC a notebooků!

Technické weby

Měřicí technika

Měřte laserem ve 3D. Měřící technika - prodej, kalibrace, servis.