Tipy a návody

Jak zabavit školáka v době pandemie? PS4 to jistí!

Odborníci to řekli jasně – kontakty by se měly omezit na minimum, takže až na vás potomek vyrukuje s tím, jestli se může zastavit u kamaráda, vymluvte se na představitele naší vlády. Ale teď vážně – únor je v plném proudu, starší školáci vyměnili školní lavice za distanční výuku a tráví doma až příliš mnoho času. Všechny deskové hry jsou už řádně ohrané, knihy přečtené snad i zprava doleva… naštěstí jsou tu skvělé tituly pro PS4. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, kde krev neteče proudem, a naopak se žhaví mozkové závity.

​Minecraft

Má vůbec cenu rozepisovat detaily o legendární hře, která navždy změnila životy milionů hráčů na všech kontinentech včetně Antarktidy? Minecraft PS4 nabízí stejnou porci kreativního tvoření jako ostatní verze. Kromě základní verze jsou k mání také tituly Dungeons Hero Edition (inspirovaná klasickými dungeony, ovšem vsazená do Minecraft světa) a Minecraft Story Mode The Complete Adventure – v té se hráč vydává na pouť světem Over World a ještě mnohem dál, aby zachránil svět pře jistou zkázou.

​Lego hry

A není přeci jen o něco lepší pořídit dítku další stavebnici? Schválně se ho zeptejte. Nic proti ikonickým kostičkám, rádi si k nim sedneme i v pokročilém věku, nicméně LEGO hry na PS4, to je úplně jiný level než stavění podle manuálu. Nabídka je vskutku bohatá a najdete v ní všechny atraktivní témata: Harryho Pottera, jurský svět, superhrdiny od Marvelu a DC, hobita, Úžasňákovi, jakožto i další tituly na motivy megapopulární značky. Chybu neuděláte v případě ani jedné z nich.

​Disney Cars 3: Driven To Win

V našem TOP 3 žebříčku PS4 her pro školáky nesmí chybět skvělá závodní videohra na motivy úspěšné disneyovky Cars (česky Auta). S podtitulem Driven To Win jde o v pořadí již třetí herní story slavného závoďáka s pořadovým číslem 95. Blesk McQueen si musí dokázat, že ještě nepatří do starého železa! Společně s ním se ve hře objevují další známé tváře z animáku, se kterými si hráč může dosyta zazávodit ve velmi pěkně ztvárněných prostředích.

Všechny uvedené videohry na PS4 seženete z pohodlí domova v e-shopu prokonzole.cz.

Reklama

Potřebujete chytré CRM v Outlooku? Program eWay-CRM je ideálním řešením!

Zajímá vás, proč personální informační systém Vema využívá mnoho úspěšných firem? Máme odpověď!

Sháníte výkonný mobilní telefon? Špičkový iPhone 12 Pro vás ohromí!

Technické weby

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.