Jak zabavit školáka v době pandemie? PS4 to jistí!

Odborníci to řekli jasně – kontakty by se měly omezit na minimum, takže až na vás potomek vyrukuje s tím, jestli se může zastavit u kamaráda, vymluvte se na představitele naší vlády. Ale teď vážně – únor je v plném proudu, starší školáci vyměnili školní lavice za distanční výuku a tráví doma až příliš mnoho času. Všechny deskové hry jsou už řádně ohrané, knihy přečtené snad i zprava doleva… naštěstí jsou tu skvělé tituly pro PS4. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, kde krev neteče proudem, a naopak se žhaví mozkové závity.

​Minecraft

Má vůbec cenu rozepisovat detaily o legendární hře, která navždy změnila životy milionů hráčů na všech kontinentech včetně Antarktidy? Minecraft PS4 nabízí stejnou porci kreativního tvoření jako ostatní verze. Kromě základní verze jsou k mání také tituly Dungeons Hero Edition (inspirovaná klasickými dungeony, ovšem vsazená do Minecraft světa) a Minecraft Story Mode The Complete Adventure – v té se hráč vydává na pouť světem Over World a ještě mnohem dál, aby zachránil svět pře jistou zkázou.

​Lego hry

A není přeci jen o něco lepší pořídit dítku další stavebnici? Schválně se ho zeptejte. Nic proti ikonickým kostičkám, rádi si k nim sedneme i v pokročilém věku, nicméně LEGO hry na PS4, to je úplně jiný level než stavění podle manuálu. Nabídka je vskutku bohatá a najdete v ní všechny atraktivní témata: Harryho Pottera, jurský svět, superhrdiny od Marvelu a DC, hobita, Úžasňákovi, jakožto i další tituly na motivy megapopulární značky. Chybu neuděláte v případě ani jedné z nich. https://www.youtube.com/watch?v=1XKb4iu1OKs

​Disney Cars 3: Driven To Win

V našem TOP 3 žebříčku PS4 her pro školáky nesmí chybět skvělá závodní videohra na motivy úspěšné disneyovky Cars (česky Auta). S podtitulem Driven To Win jde o v pořadí již třetí herní story slavného závoďáka s pořadovým číslem 95. Blesk McQueen si musí dokázat, že ještě nepatří do starého železa! Společně s ním se ve hře objevují další známé tváře z animáku, se kterými si hráč může dosyta zazávodit ve velmi pěkně ztvárněných prostředích. Všechny uvedené videohry na PS4 seženete z pohodlí domova v e-shopu prokonzole.cz.

Publikováno: 22. 02. 2021

Kategorie: Notebooky a tablety

Autor: Milena Borůvková